Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Om du har några frågor kontakta oss:

AB Svetsteknik
Besöksadress: Södra Långebergsgatan 18 , SE-436 32 ASKIM
Postadress: Södra Långebergsgatan 18 , SE-436 32 ASKIM
Tfn: 031-289090
Fakturaadress: ekonomi@svetsteknik.se
  Säljare    
  Anders Tisell 0705 289091 anders.tisell@svetsteknik.se
  Lennart Fredriksson 0727 007799  lennart.fredriksson@svetsteknik.se
Kristoffer Hermansson 0720 509694 kristoffer.hermansson@svetsteknik.se
Fredrik Kopp 0790 677540 fredrik.kopp@svetsteknik.se
       
  Innesäljare    
   Johan Henriksson  0705 289096  johan.henriksson@svetsteknik.se
 Julia Arvidsson 0720 802805  julia.arvidsson@svetsteknik.se
       
  Verkstad    
Andreas Gustafsson  0736 255213  andreas.gustafsson@svetsteknik.se
Agaton Svensson 0707-559566  agaton.svensson@svetsteknik.se
       
  Lager    
Daniel Juthult 0705 289093  daniel.juthult@svetsteknik.se
Lukas Ahlgren    lukas.ahlgren@svetsteknik.se
       
  Logistik    
       
    0722 524216  
       
  Ekonomi    
  Janette Josefsson 031 289090  janette.josefsson@svetsteknik.se
       
  VD    
  John Weiselberg 0739 888220  john.weiselberg@svetsteknik.se
       
Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan