För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Om du har några frågor kontakta oss:

AB Svetsteknik
Besöksadress: Södra Långebergsgatan 18 , SE-436 32 ASKIM
Postadress: Södra Långebergsgatan 18 , SE-436 32 ASKIM
Tfn: 031-289090
Fakturaadress: ekonomi@svetsteknik.se
  Säljare    
  Anders Tisell 0708 289091 anders.tisell@svetsteknik.se
  Lennart Andersson 0707 428035  lennart.andersson@svetsteknik.se
  Lennart Fredriksson 0727 007799  lennart.fredriksson@svetsteknik.se
  Albin Löfvendahl 0720 802805  albin.lofvendahl@svetsteknik.se
       
  Innesäljare    
   Johan Henriksson  0705 289096  johan.henriksson@svetsteknik.se
       
  Verkstad    
  Stefan Bartolovic 0736 255213  stefan.bartolovic@svetsteknik.se  
  Thomas Mårdensköld 0707-559566  thomas.mardensköld@svetsteknik.se
       
  Lager    
  Kristoffer Hermansson 0720 509694  kristoffer.hermansson@svetsteknik.se
  Simon Eriksson 0722 524216  simon.eriksson@svetsteknik.se
       
  Logistik    
 
Daniel Juthult 0705 289093  daniel.juthult@svetsteknik.se
       
  Ekonomi    
  Janette Josefsson 031 289090  janette.josefsson@svetsteknik.se
       
  Verksamhetsansvarig    
  John Weiselberg 0739 888220  john.weiselberg@svetsteknik.se
       
Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan